Szanowni fani motorsportu i fani zespołu FÖRCH Racing!

Witam Was serdecznie w naszej witrynie „przesiąkniętej wonią benzyny” i życzę wielu zapierających dech w piersiach wyścigów w Porsche Carrera Cup, wraz z naszą drużyną z Robertem Lukasem na czele. FÖRCH jeszcze bardziej niż dotychczas angażuje się w motorsport — daje nazwę i nowe impulsy zespołowi o dużych perspektywach. W ten sposób nasze przedsiębiorstwo intensyfikuje istniejącą już współpracę z Porsche, ponieważ pokazujemy naszą flagę, mając własną „stajnię wyścigową” w najbardziej spektakularnym i najciekawszym pucharze marki w Europie. Zgodnie z naszym mottem „FÖRCH – champion o dużej przyczepności” stawiamy czoła temu wyzwaniu.

 

Dla przedsiębiorstwa, które w dziedzinie bezpośredniej dystrybucji artykułów warsztatowych, montażowych i mocujących dla rzemiosła i przemysłu należy do czołowych dostawców, powiązanie naszej marki z wysokiej klasy seriami wyścigów jest bardzo ważne. Dzieje się tak nie tylko dlatego, że zaopatrujemy zespoły i producentów, lecz również dlatego, że przesłania naszej marki znajdują swoje odzwierciedlenie w sporcie premium, jaki niewątpliwie oferuje Porsche Carrera Cup.

 

Dochodzi tu jeszcze osobisty aspekt związany z sympatią do wyścigów samochodowych — nieopisana wręcz atmosfera na torze, mieszanka adrenaliny, mocy i stylu życia fascynuje mnie już od dawna. Inaczej niż w telewizji, na motodromie można dosłownie poczuć prędkość i drgania powietrza wywoływane przez bolidy o mocy 450 KM rodem z Zuffenhausen. 

 

Na tej stronie można znaleźć wszystkie informacje dotyczące zespołu FÖRCH Racing – wyniki, relacje z pierwszej ręki i wiele innych. Nie zastąpi to jednak odwiedzenia prawdziwego toru. Tylko tam asfalt naprawdę się żarzy a serce pędzi, podążając za pojazdami wykonującymi ciekawe manewry lub przekraczającymi linię mety.

Michael Holböck
Prezes 

Theo Förch GmbH & Co. KG
Theo-Förch-Str. 11-15
74196 Neuenstadt

www.foerch.com